ESL One Road to Rio: ostateczne miejsca, wyniki i nie tylko
Kolejnym turniejem w głównym kalendarzu Counter-Strike jest ESL One, w którym 56 drużyn walczyło na drodze do Rio, próbując zapewnić sobie miejsce w słońcu. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o turnieju i jak wziąć udział w akcji.
24 najlepsze drużyny świata zmierzą się w ESL One: Rio o lwią część odnowionej puli nagród o wartości 2 milionów dolarów i prestiżowy tytuł Major Champions. Ale przed rozpoczęciem turnieju Major w listopadzie 2020 r. każda drużyna musi zasłużyć na swoje miejsce.
Droga do Rio stał się pierwszym z różnych regionalnych zawodów, które posłużą jako metoda kwalifikacyjna do kolejnego turnieju CS:GO Major.
Strumień
ESL One: Road to Rio transmitowane na żywo na dedykowanym kanale Twitch (poniżej) lub Kanał YouTube . Jeśli przegapiłeś jakąś akcję, możesz nadrobić zaległości, oglądając VOD z dzisiejszej akcji w dedykowanej sekcji kanału Twitch ESL lub obejrzyj powtórki ESL.
Ostateczne miejsca docelowe
ESL One: Road to Rio składało się z 56 drużyn podzielonych na sześć regionów. Europa, WNP, Ameryka Północna i Azja miały dwie grupy, podczas gdy regiony Ameryki Południowej i Oceanii są reprezentowane przez jedną grupę. Oto jak zakończyła się każda grupa:
Europa
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | Astralis | $ 33 000 | 1600 |
2 | GKSNUMX Esports | $ 21500 | 1500 |
3 | faze klanu | $ 14 000 | 1400 |
4 | Team Vitality | $ 10000 | 1300 |
5 | Ninjas in Pyjamas | $ 7500 | 1200 |
6 | Team Heretics | $ 6500 | 1100 |
7 | Zgoda | $ 6000 | 1000 |
8 | Północ | $ 5000 | 900 |
9 | ENCE | $ 3250 | 800 |
10 | Copenhagen Flames | $ 2500 | 700 |
11 | Movistar Riders | $ 2250 | 600 |
12 | fnatic | $ 1500 | 500 |
13-14 | Złożoność gier | $ 1000 | 350 |
Mousesports | |||
15-16 | Dignitas | N / A | 150 |
Kontakt Gry |
CIS
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | Duch Drużyny | $ 15000 | 1600 |
2 | Zespół Winstrike | $ 10000 | 1500 |
3 | Hard Legion e-sport | $ 6000 | 1400 |
4 | Virtus.Pro | $ 5000 | 1300 |
5 | Nemiga Gaming | $ 4500 | 1200 |
6 | Gry Syman | $ 3500 | 1100 |
7-8 | Gambit Młodzież | $ 2000 | 950 |
NaVi.1XBET | |||
9-10 | ForZe | $ 1000 | 750 |
MIECZ | |||
11-12 | Zespół wyjątkowy | N / A | 550 |
pro100 |
Ameryka Północna
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | Gen.G Esports | $ 18 000 | 1600 |
2 | FURIA E-sport | $ 13 000 | 1500 |
3 | Cloud9 | $ 8000 | 1400 |
4 | Zespół Ciecz | $ 6000 | 1300 |
5 | Zespół Envy | $ 5000 | 1200 |
6 | Złodzieje 100 | $ 4000 | 1100 |
7-8 | Geniusze zła | $ 2000 | 950 |
MIBR | |||
9-10 | Triumf | $ 1000 | 750 |
Bad News Bears | |||
11 | Tak Gry | N / A | 600 |
DQ | Orgless | N / A | N / A |
Ameryka Południowa
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | E-sporty BOOM | $ 6000 | 1600 |
2 | Isurus | $ 3000 | 1500 |
3 | Imperialne e-sporty | $ 1000 | 1400 |
4 | RED Canids | N / A | 1300 |
Oceania
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | Renegaci | $ 6000 | 1600 |
2 | ZAMÓWIENIE | $ 3000 | 1500 |
3 | Chiefs Esports Club | $ 1000 | 1400 |
4 | Ground Zero Gaming | N / A | 1300 |
Azja
Miejsce | zespół | Nagrody pieniężne | Punkty |
1 | TYGRYS | $ 4000 | 1600 |
2 | TYLOO LBET | $ 2000 | 1500 |
3-4 | D13 | $ 1250 | 1350 |
Zakład ViCi YBDJ | |||
5-6 | Świadomy sen | $ 750 | 1150 |
Mazaalai | |||
7-8 | Poza e-sportami | N / A | 950 |
Jeźdźcy wielbłądów |
Grupa
Poniżej znajdują się pozycje każdej z grup po ich zakończeniu w ich regionie.
Europa (grupa A)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | Astralis | 18 | 6/1 |
2 | Ninjas in Pyjamas | 18 | 6/1 |
3 | Team Vitality | 12 | 4/3 |
4 | ENCE | 9 | 3/4 |
5 | fnatic | 9 | 3/4 |
6 | Team Heretics | 9 | 3/4 |
7 | Złożoność | 6 | 2/5 |
8 | Dignitas | 3 | 1/6 |
Europa (Grupa B)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | faze klanu | 21 | 7/0 |
2 | GKSNUMX Esports | 12 | 4/3 |
3 | Północne Capgemini | 12 | 4/3 |
4 | Zgoda | 12 | 4/3 |
5 | Copenhagen Flames | 9 | 3/4 |
6 | Movistar Riders | 9 | 3/4 |
7 | Mousesports | 9 | 3/4 |
8 | Kontakt Gry | 0 | 0/5 |
WNP (grupa A)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | Duch Drużyny | 15 | 5/0 |
2 | Nemiga | 9 | 3/2 |
3 | Zespół Winstrike | 9 | 3/2 |
4 | forZ ŁUKOIL | 6 | 2/3 |
5 | Gambit Młodzież | 6 | 2/3 |
6 | Zespół wyjątkowy | 0 | 0/4 |
WNP (grupa B)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | Mecz sparingowy Virtus.Pro | 9 | 3/2 |
2 | Hard Legion e-sport | 9 | 3/3 |
3 | Gry Syman | 9 | 3/2 |
4 | pro100 | 6 | 2/3 |
5 | MIECZ | 6 | 2/3 |
6 | NaVi.1XBET | 6 | 2/3 |
Ameryka Północna (Grupa A)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | Gen.G Esports | 9 | 3/1 |
2 | Złodzieje 100 | 9 | 3/1 |
3 | Cloud9 | 6 | 2/2 |
4 | Zły geniusz | 3 | 1/3 |
5 | Triumf | 3 | 1/3 |
6 | Bez org | 0 | rozwiązany |
Ameryka Północna (grupa B)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | FURIA E-sport | 15 | 5/0 |
2 | Zespół Envy | 9 | 3/2 |
3 | Zespół Ciecz | 9 | 3/2 |
4 | MIBR | 9 | 3/2 |
5 | Bad News Bears | 3 | 1/4 |
6 | Tak Gry | 0 | 0/5 |
Ameryka Południowa
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | E-sporty BOOM | 9 | 3/0 |
2 | Isurus | 6 | 2/1 |
3 | Imperialny zakład sportowy | 3 | 1/2 |
4 | RED Kanidy Kalunga | 0 | 0/3 |
Oceania
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | Renegaci | 9 | 3/0 |
2 | ZAMÓWIENIE | 6 | 2/1 |
3 | Chiefs Esports Club | 3 | 1/2 |
4 | Ground Zero | 0 | 0/3 |
Azja (grupa A)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | ViCi Gaming | 9 | 3/0 |
2 | TYGRYS | 6 | 2/1 |
3 | Świadomy sen | 3 | 1/2 |
4 | Poza e-sportami | 0 | 0/3 |
Azja (grupa B)
miejsce | zespół | Punkty | Mecze W/L |
1 | TYLOO LBET | 6 | 2/0 |
2 | D13 | 3 | 1/1 |
3 | Jeźdźcy wielbłądów | 3 | 1/1 |
4 | Mazaalai | 0 | 0/2 |
Format
Wszystkie drużyny z każdego regionu grały w tym okresie od 22 kwietnia do 17 maja, próbując zdobyć swoje miejsce w ESL One: Rio Major. Każda grupa stosowała system każdy z każdym, każdy mecz wykorzystywał passę trzech najlepszych. Było kilka wyraźnych różnic w zależności od każdego regionu, które są wyróżnione poniżej.
Europa (dwie grupy)
- ♦ W każdej grupie było osiem drużyn.
- ♦1-2 drużyny z każdej grupy zostaną przesunięte do górnej drabinki.
- ♦ 3-4 zespoły z każdej grupy przejdą do dolnej drabinki.
- ♦ W play-offach zastosowano drabinkę podwójnej eliminacji.
- ♦Wielki finał był najlepszy z pięciu, z przewagą jednej karty nad zwycięzcą finału Upper Bracket.
WNP i Ameryka Północna (dwie grupy)
- ♦ W każdej grupie było sześć drużyn.
- ♦ Najlepsze drużyny z każdej grupy otrzymały przepustkę do półfinału.
- ♦ Do ćwierćfinałów awansowały po 2-3 drużyny z każdej grupy.
- ♦ Nawias klamrowy był używany w fazie play-off z jednym wyjątkiem.
Ameryka Południowa i Oceania
- ♦Najlepszy zespół zdobył przepustkę do Wielkiego Finału.
- ♦ Do półfinału awansowały drużyny z miejsc 2-3.
- ♦ Nawias klamrowy był używany w fazie play-off z jednym wyjątkiem.
Azja (dwie grupy)
- ♦ W każdej grupie były cztery drużyny.
- ♦ Do fazy play-off awansowało po 1-2 drużyny z każdej grupy.
- ♦ Nawias klamrowy był używany w fazie play-off z jednym wyjątkiem.